ای اس پی سازه خانه ایمن خود را
در سریع ترین زمان
بسازید
مشاهده نمونه کارهاkeyboard_backspace
خانه گنبدی
خانه گنبدی ARC SAZEH چیست؟

خانه گنبدی Arc Sazeh با درنظرداشتن استانداردهای بین المللی، راحتی، نصب و راه اندازی ساده، عایق درمقابل دمای بالا و صدای زیاد به پویایی و سرعت عمل در پروژه های شما می انجامد. این سازه بصورت گنبدی بوده و بسته به نوع پلان از قطعات مختلف گنبدی شکل تولید و مونتاژ میگردد. داشتن قابلیت مونتاژ و نقل مکان ساده و از همه مهتر سبکی سازه؛ امکان استفاده در هر نقطه مطلوب و حتی در اماکن صعب العبور را برای شما فراهم می سازد. سازه های گنبدی Arc Sazeh در مدل ها و پلانهای مختلف  برای هرنوع احتیاج های مطلوب راه حل های کامل را ارائه می کنند.

خانه گنبدی
دلایل استفاده از خانه گنبدی ARC SAZEH

عایق حرارت و برودت

درون دیواره های این نسل از خانه های پیش ساخته دارای نوعی خاص از فوم بوده که دارای ضریب حرارتی بالایی است و از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند.

 

ضد زلزله

طبق آزمایشهایی که در آزمایشگاه های پیش رفته بر روی این محصول صورت گرفته،این نسل از خانه های پیش ساخته توانایی تحمل زلزله 7.5 ریشتر را داراست.

حمل و نقل آسان

یکی از مزیت های غیر قابل انکار این نسل از خانه های پیش ساخته ، حمل و نقل آسان آن است زیرا این محصولات به صورت قطعات منفصل حمل و سپس نصب می شود.

نصب سریع

این محصول این امکان را به شما می دهد که کمتر از 10 ساعت درون ویلای جدید خود مشغول صرف چای باشید.
خانه گنبدی
چرا خانه پیش ساخته آرک سازه ARC SAZEH؟

راحتی، سرعت و اطمینان …

خانه گنبدی Arc Sazeh با طراحی های مختلف، دارای مکان هایی کاربردی و راحت بوده و حق انتخابهای متنوعی برای هر شخص ایجاد می کند. محاسبات سازه ای مربوط به این ساختمانهای پیش ساخته که دارای طول عمر و درجه اطمینان بالایی نیز برخوردارند توسط مهندسین خبره انجام شده است. عایق رطوبت ، حرارت و برودت بکار رفته در این سازه در مقایسه با سایر سازهای با مصالح ماسونری و یا خشت و بلوک و سفال؛ عملکرد حداقل ۴ برابر بهینه تر داشته که این امر باعث میشود در هر مناطق آب و هوایی از این سازه استفاده نمود.

بهره برداری سریع از این سازه در مقایسه با سایر سازه های پیش ساخته سبک و سنگین باعث میشود Arc Sazeh را بسیار اقتصادی و برگشت و استفاده از سرمایه را بهینه نماید.

ساختمان های Arc Sazeh با استانداردهای بین المللی ساخته شده اند و امکان اجرای امکانات اختیاری بر اساس نیاز هر مشتری را نیز به وجود می آورد.

خانه رویایی شما که طرح آنرا از میان طراحی های مدرن ما خواهید یافت، با سرعت بالا تولید شده، در محل مورد نظر توسط متخصصین Arc Sazeh در مدت زمان کوتاه برپا شده و بصورت آماده جهت بهره برداری تحویل داده می شوند.

خانه گنبدی
اخبار و مقالات

عنوان مقاله تستی ۴

عنوان مقاله تستی ۳

عنوان مقاله تستی ۲

درباره ما

شرکت ASP Sazeh با تکیه بر دانش فنی و تجربه بسیار ارزشمند مدیران و صاحبان تاسیس خود در صنایع پلیمر؛ ساختمان؛ کامپوزیت و عایقهای حرارتی توانسته است با توجه به نیاز جدی در ساختمانهای با نصب سریع و سبک و از همه مهتر عایق بودن سازه در برابر هدر رفت انرژی و رطوبت که مجموعا میتوانند آرامش در اسکان و استفاده از سازه پیش ساخته را بهمراه آورد نمونه ای با معماری خاص و سبک و سیاق ژاپنی طراحی و تولید نمایند.

9
ارتباطات بین الملل
86
نیروی متخصص
15
پروژه های خارجی
18
پروژه های داخلی